Contact

Openbare Basisschool De Witte Olifant

Hoofdgebouw (tevens postadres):
Nieuwe Uilenburgerstraat 96
1011 LX Amsterdam

Dependance: Oudeschans 35 (groepen 1/2C+ 1/2D)
Gymzaal      : Nieuwe Ridderstraat 41

Telefoon : 020 624 50 00

E-mail algemeen : info@witteolifant.nl 


Grotere kaart weergeven


(Waarnemend) directeur:
Siebe Hentzepeter
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: s.hentzepeter@witteolifant.nl

Management-assistent:
Conny Temme
(voor o.a. inschrijving en aanname nieuwe kleuters (vierjarigen), financiële zaken,
eindverantwoordelijke voor de  tussenschoolse opvang van Stichting TSO De Witte Parel
en naschoolse activiteiten in de school)
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: c.temme@witteolifant.nl

Conciërge en dagelijkse organisatie TSO
Monique van der Pol
Werkdagen: maandag t/m donderdag
E-mail: monique@witteolifant.nl 

Intakegesprekken zij-instromers (kinderen die de basisschool al elders bezoeken)
en zgn. nieuwkomers en (anti) pestcoördinator
Frédérique Peters
Werkdagen: maandag t/m woensdag
E-mail: frederique@witteolifant.nl

Intern begeleider
Noortje van Dalen
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: noortje@witteolifant.nl

Interne contact (vertrouwens)personen
Chantal Koeman (leerkracht groep 6B)
e-mail: chantal@witteolifant.nl
Maryse Bakels (leerkracht groep 3A)
e-mail: maryse@witteolifant.nl

Externe vertrouwenspersoon:
Minke Fuijkschot (ABC)
tel: 0207990010
e-mail: mfuijkschot@hetabc.nl 

Cultuurcoördinator:
Edith Dunharden

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: edith@witteolifant.nl 

 

 

 

Slider-pencil08