Contact

Openbare Basisschool De Witte Olifant

Hoofdgebouw (tevens postadres):
Nieuwe Uilenburgerstraat 96
1011 LX Amsterdam

Dependance: Oudeschans 35 (groep 3)
Gymzaal      : Nieuwe Ridderstraat 41

Telefoon : 020 624 50 00

E-mail algemeen : info@witteolifant.nl 


Grotere kaart weergeven


Directeur:
Marjolijn Willemse
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: directie@witteolifant.nl

Managementassistent:
Conny Temme
(voor o.a. inschrijving en aanname nieuwe kleuters (vierjarigen), financiële zaken, aanvragen
Jeugdfonds Sport&Cultuur, 
eindverantwoordelijk voor de  tussenschoolse opvang van Stichting
TSO De Witte Parel en naschoolse activiteiten in de school)
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: c.temme@witteolifant.nl

Conciërge en dagelijkse organisatie TSO
Monique van der Pol
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: monique@witteolifant.nl 

Intern begeleider
Noortje van Dalen
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
E-mail: noortje@witteolifant.nl

Interne contact (vertrouwens)personen
Chantal Koeman (leerkracht groep 6A)
e-mail: chantal@witteolifant.nl
Maryse Bakels (leerkracht groep 3)
e-mail: maryse@witteolifant.nl

Externe vertrouwenspersoon:
Minke Fuijkschot (ABC)
tel: 0207990010
e-mail: mfuijkschot@hetabc.nl 

Cultuurcoördinator:
Edith Dunharden (leerkracht groep 4A)
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
e-mail: edith@witteolifant.nl 

 

 

 

Slider-pencil08