Ons team 2017-2018

anja 

Anja van der Meer 1/2B

anja@witteolifant.nl

remco

Remco van Wijngaarden 1/2C          (ma-di-wo-vr) Coörd. OB, BHV’er remco@witteolifant.nl

maud

Maud Breider  1/2D

maud@witteolifant.nl

maryse

MaryseBakels 3A   Coörd.MB, Interne contactpersoon
maryse@witteolifant.nl

rut4

Ruth Boeijinga  3B ruth@witteolifant.nl

  

Edith Dunharden
4A, Cultuurcoördinator
edith@witteolifant.nl

Iris de Zoete  4B

iris@witteolifant.nl

kim

Kim Dekker 5A          (ma-di-wo)
kim@witteolifant.nl
Coördinator ICT

l
goletta

Goletta Jansen 5A

(wo-do-vr)
goletta@witteolifant.nl

nicolel

Nicole Turksma 5B
nicolet@witteolifant.nl

Anyes Tuboly 6A
anyes@witteolifant.nl

chantal1

Chantal Koeman 6B

(ma-di-do-vr) lid GMR, intern  contactpersoon
chantal@witteolifant.nl

marvin

Marvin Leeninga 7A  marvin@witteolifant.nl

 

marjo

Marjo van Wittmarschen
7/8B Coörd. BB, stagecoörd., BHV’er
marjo@witteolifant.nl

marthijn1

Marthijn Licher 8A (ma-di-wo-do)
marthijn@witteolifant.nl

thomas

Thomas Legebeke 8A  (vr)
thomas@witteolifant.nl

Siebe Hentzepeter
Waarnemend directeur
s.hentzepeter@witteolifant.nl

Conny Temme
Management-ass., BHV’er, eindverantwoordelijk TSO
c.temme@witteolifant.nl

noortje2

Noortje van Dalen
Intern Begeleider
noortje@witteolifant.nl

Frederique Peeters
RT (ma-di-wo) en
Intake zij-instromers
frederique@witteolifant.nl

Marlijn Bast  6B (wo)  en 1/2C (do) marlijn@witteolifant.nl

elles

Elles van Vuuren
Verrijkingsgroepen en 4B (wo) elles@witteolifant.nl
BHV’er

marije3

Marije Schuijtemaker
Vakleerkracht
gymnastiek (ma-di)
marije@witteolifant.nl

 

 

 

 


Cellina van der Knoop
Vakleerkracht gymnastiek (do)
cellina@witteolifant.nl

 monique

Monique van de Pol
Conciërge,  ICT-hardware, BHV’er, Coördinator TSO
(ma t/m do)
monique@witteolifant.nl