Ons team 2018-2019

Foto’s: Michiel van Nieuwkerk (m.u.v. Chantal, Marlijn, Monique en Renata)

Anja v.d. Meer  groep 1/2B                             anja@witteolifant.nl

Remco v. Wijngaarden  groep 1/2C  remco@witteolifant.nl

Maud Breider  groep 1/2D  maud@witteolifant.nl

Ruth Boeijinga  groep 3  ruth@witteolifant.nl

Maryse Bakels  groep 3  maryse@witteolifant.nl

Edith Dunharden  groep 4A  edith@witteolifant.nl

Iris de Zoete  groep 4B  iris@witteolifant.nl

Nicole Turksma  groep 5A  nicolet@witteolifant.nl

Tessa Bendeler  groep 5B  tessa@witteolifant.nl

Chantal Koeman  groep 6A  chantal@witteolifant.nl

Anyes Tuboly  groep 6B  anyes@witteolifant.nl

Marthijn Licher  groep 7A  marthijn@witteolifant.nl

Thomas Legebeke  groep 7A  thomas@witteolifant.nl

Peter Koopmans  groep 7B  peter@witteolifant.nl

Marjo v. Wittmarschen  groep 8  marjo@witteolifant.nl

Marvin Leeninga  groep 8  marvin@witteolifant.nl

Marjolijn Willemse  directeur                 directie@witteolifant.nl

Conny Temme  management ass.  c.temme@witteolifant.nl

Monique van der Pol   conciërge  monique@witteolifant.nl

Noortje van Dalen  intern begeleider  noortje@witteolifant.nl

Frédérique Peters  remedial teacher  frederique@witteolifant.nl

Kim Dekker groep 4B + MB/HB  kim@witteolifant.nl

Marlijn Bast  groep 5B + 6A + PO  marlijn@witteolifant.nl

Goletta Jansen  Beeldende Vorming  goletta@witteolifant.nl

Marije Schuijtemaker Bewegingsonderwijs  marije@witteolifant.nl

(foto volgt nog)

Renata Velthuijsen  Bewegingsonderwijs  renata@witteolifant.nl

Mariëlle de Jong  LIO  groep 8 marielle@witteolifant.nl

(foto volgt nog)

 

 

 

Esther Feenstra

 

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………….

Overige info + e-mailadressen

Maryse Bakels, Coördinator MB, Interne Contactpersoon, maryse@witteolifant.nl

Marlijn Bast,Ondersteuning Passend Onderwijs (do)  marlijn@witteolifant.nl

Tessa Bendeler, ma-di-wo-do,  tessa@witteolifant.nl

Ruth Boeijinga, ruth@witteolifant.nl

Maud Breider, maud@witteolifant.nl

Noortje van Dalen, noortje@witteolifant.nl

Kim Dekker,  ma-di-wo, ICT-coördinator, lid MR, kim@witteolifant.nl

Edith Dunharden, Cultuurcoördinator, lid MR, edith@witteolifant.nl

Goletta Jansen, wo-do-vr, goletta@witteolifant.nl

Mariëlle de Jong, ma-di, marjelle@witteolifant.nl

Chantal Koeman, ma-di-do-vr, lid GMR, intern  contactpersoon, chantal@witteolifant.nl

Peter Koopmans, peter@witteolifant.nl

Marvin Leeninga, marvin@witteolifant.nl

Thomas Legebeke, vr, thomas@witteolifant.nl

Marthijn Licher, ma-di-wo-do, marthijn@witteolifant.nl

Anja van der Meer, anja@witteolifant.nl

Frédérique Peters, ma-di-wo, Intake zij-instromers, frederique@witteolifant.nl

Monique van der Pol, ICT-zaken, BHV’er, Coördinator TSO, monique@witteolifant.nl

Marije Schuijtemaker, ma-di, vakleerkracht gym, marije@witteolifant.nl

Conny Temme, BHV’er en eindverantwoordelijk TSO, c.temme@witteolifant.nl

Anyes Tuboly, lid MR, anyes@witteolifant.nl

Nicole Turksma, nicolet@witteolifant.nl

Renata Velthuijsen, do, renata@witteolifant.nl

Marjolijn Willemse, directie@witteolifant.nl

Marjo van Wittmarschen, Coördinator Bovenbouw, stagecoördinator, BHV’er,  marjo@witteolifant.nl

Remco van Wijngaarden, Coördinator Onderbouw, BHV’er,  remco@witteolifant.nl

Iris de Zoete, groep ma-di-do-vr, iris@witteolifant.nl