Ons team

Foto’s door Edith Dunharden, Michiel van Nieuwkerk en Mirjam de Zeeuw.

 

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4050-kopie-150x150.jpg
1/2A
Eline Vos (verlof)
e.vos@witteolifant.nl


1/2A
Martine Hemstede
 (ma-do-vr)
m.hemstede@witteolifant.nl


Karin Vlietstra
(di-wo)
k.vlietstra@witteolifant.nl


1/2B
Marlijn Bast
(vr)
m.bast@witteolifant.nl


1/2B
Anja v.d. Meer
(ma-do)
a.vandermeer@witteolifant.nl


1/2C
Marijn Butter (ma-di-do-vr)
m.butter@witteolifant.nl


1/2C
Astrid Steur (wo)
a.steur@witteolifant.nl


1/2C
Remco van Wijngaarden
r.vanwijngaarden@witteolifant.nl


3A
Esther Feenstra
e.feenstra@witteolifant.nl


3B
Hanna Nuijten (ma-di-wo-vr)
h.nuijten@witteolifant.nl


3B
Astrid Steur (do)
a.steur@witteolifant.nl


4
Tessa Bendeler (wo)
t.bendeler@witteolifant.nl


4
Chantal Koeman (ma-di-do-vr)
c.koeman@witteolifant.nl


5A
Tessa Bendeler (ma-di)
t.bendeler@witteolifant.nl


5A
Odette van Ginkel (wo-do-vr)
o.vanginkel@witteolifant.nl


5B/6B
Iris de Zoete (di-do)
i.dezoete@witteolifant.nl


5B/6B
Maryse Bakels (ma-wo-vr)
m.bakels@witteolifant.nl


6A
Kim Dekker (ma)
k.dekker@witteolifant.nl


6A
Helleen Postma (di-wo-do-vr)
h.postma@witteolifant.nl


7A
Saskia Mulder
s.mulder@witteolifant.nl


7B
Jelle Lieshout
j.lieshout@witteolifant.nl


8A
Marthijn Licher (ma-di-wo-do)
m.licher@witteolifant.nl


8A
Thomas Legebeke (vr)
t.legebeke@witteolifant.nl


8B
Marvin Leeninga (ma-di-wo-vr)
m.leeninga@witteolifant.nl


8B
Isabelle van Biemen (do)
i.vanbiemen@witteolifant.nl


Marjolijn Willemse
Directeur
directie@witteolifant.nl


Maria van Tol
Management ass.
m.vantol@witteolifant.nl


Mirjam de Zeeuw
IB (di-wo-vr)
m.dezeeuw@witteolifant.nl


Iris de Zoete
IB (ma-vr)
i.dezoete@witteolifant.nl


Kim Dekker
MB/HB (ma)
k.dekker@witteolifant.nl 


Monique van der Pol
Conciërge
m.vanderpol@witteolifant.nl


Frédérique Peters
Remedial teacher
f.peters@witteolifant.nl


Marlijn Bast
Passend Onderwijs (RT)
m.bast@witteolifant.nl


Marije Schuijtemaker
Bewegingsonderwijs (ma+di)
m.schuijtemaker@witteolifant.nl
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4071-1-150x150.jpg
Renata Velthuijsen
Bewegingsonderwijs (di+do)
r.velthuijsen@witteolifant.nl

Goletta Jansen
Beeldende Vorming (wo-do-vr)
g.jansen@witteolifant.nl


Petra Beers (vr)
Docent dans


Martin van Amersfoorth
Onderwijsassistent (ma-do)
m.vanamersfoorth@witteolifant.nl