Ons team 2019-2020

Foto’s: Michiel van Nieuwkerk (publicatie Koppen Het Parool) Anja, Remco, Ruth, Maryse, Edith, Iris, Marvin, Thomas, Marjo, Goletta, Conny  

Foto’s Edith: Eline, Esmée, Esther, Fréderique, Kim, Mariëtte, Marije, Marjolijn,  Marlijn, Marthijn,  Mirjam, Monique, Peter, Petra, Renata, Tessa

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4050-kopie-150x150.jpg

Eline Vos 1/2A

e.vos@witteolifant.nl

Anja v.d. Meer 1/2B

a.vandermeer@witteolifant.nl

Remco v. Wijngaarden 1/2C

r.vanwijngaarden@witteolifant.nl

Liselot Bekendam 3

l.bekendam@witteolifant.nl

Ruth Boeijinga 3

r.boeijinga@witteolifant.nl

Maryse Bakels 3

m.bakels@witteolifant.nl

Esther Feenstra   4A

e.feenstra@witteolifant.nl

Chantal Koeman 4B

c.koeman@witteolifant.nl

Edith Dunharden 5A

e.dunharden@witteolifant.nl

 

Iris de Zoete  5B  (ma-di) i.dezoete@witteolifant.nl

Mariëtte van Os  5B (wo-do-vr)

m.vanos@witteolifant.nl

Marvin Leeninga 6A

m.leeninga@witteolifant.nl

Tessa Bendeler 6B

t.bendeler@witteolifant.nl

Marjo v. Wittmarschen  7A

m.vanwittmarschen@witteolifant.nl

Patty Roos 7B (di-wo-do-vr)

p.roos@witteolifant.nl

Marthijn Licher 8A (ma-di-wo-do)

m.licher@witteolifant.nl

Thomas Legebeke 8A (vr)

t.legebeke@witteolifant.nl

Peter Koopmans 8B

p.koopmans@witteolifant.nl

 

Marjolijn Willemse  directeur

directie@witteolifant.nl

Conny Temme  mngment ass.

c.temme@witteolifant.nl

Mirjam de Zeeuw
intern begeleider  (ma- di-wo-vr)

m.dezeeuw@witteolifant.nl

Iris de Zoete
IB (do-vr)

i.dezoete@witteolifant.nl

Kim Dekker 4B
MB/HB

k.dekker@witteolifant.nl 

Monique van der Pol  conciërge/overblijf

m.vanderpol@witteolifant.nl

Frédérique Peters

remedial teacher

f.peters@witteolifant.nl

Marlijn Bast  

Passend Ond.

m.bast@witteolifant.nl

Marije Schuijtemaker

Bewegingsonderwijs

m.schuijtemaker@witteolifant.nl

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4071-1-150x150.jpg

Renata Velthuijsen

Bewegingsonderwijs

r.velthuijsen@witteolifant.nl

Goletta Jansen  Beeldende Vorming

g.jansen@witteolifant.nl

Petra Beers     

docent dans

 

 

Overige info + e-mailadressen

Maryse Bakels, groep 3,  Coördinator MB, Intern Contactpersoon, m.bakels@witteolifant.nl

Marlijn Bast,Ondersteuning Passend Onderwijs (do)  m.bast@witteolifant.nl

Liselot Bekendam, groep 3 (vervangt Ruth) l.bekendam@witteolifant.nl

Tessa Bendeler,  6B t.bendeler@witteolifant.nl

Ruth Boeijinga, groep 3,  r.boeijinga@witteolifant.nl  (verlof)

Kim Dekker,  ma-di-wo, ICT-coördinator, lid MR, MB/HB, k.dekker@witteolifant.nl 

Edith Dunharden, 5A,  Cultuurcoördinator, lid MR, e.dunharden@witteolifant.nl

Esther Feenstra, 4A  e.feenstra@witteolifant.nl 

Goletta Jansen, vakleerkracht BeVo,  wo-do-vr, g.jansen@witteolifant.nl

Chantal Koeman, 4B, ma-di-do-vr, lid GMR, Intern  Contactpersoon, c.koeman@witteolifant.nl

Peter Koopmans, 8B, p.koopmans@witteolifant.nl

Marvin Leeninga, 6a  m.leeninga@witteolifant.nl

Thomas Legebeke, 8A, vr, t.legebeke@witteolifant.nl

Marthijn Licher, 8A,  ma-di-wo-do, lid MR, m.licher@witteolifant.nl

Anja van der Meer, 1/2B,  a.vandermeer@witteolifant.nl

Mariëtte van Os, 5B, wo-do-vr,  m.vanos@witteolifant.nl

Frédérique Peters, ma-di-wo, RT, Intake zij-instromers, f.peters@witteolifant.nl

Monique van der Pol, conciërge, ICT-zaken, BHV’er, Coördinator TSO, m.vanderpol@witteolifant.nl

Patty Roos. 7B, di-wo-do-vr, p.roos@witteolifant.nl  

Marije Schuijtemaker, ma-di-wo, vakleerkracht gym, m.schuijtemaker@witteolifant.nl

Astrid Steur, 7B, ma, a.steur@witteolifant.nl

Conny Temme, man. ass., BHV’er en eindverantwoordelijk TSO, c.temme@witteolifant.nl

Renata Velthuijsen, do, vakleerkracht gym, r.velthuijsen@witteolifant.nl

Eline Vos, 1/2A,  Cultuurcoördinator i.o., e.vos@witteolifant.nl 

Marjolijn Willemse, directeur, directie@witteolifant.nl

Marjo van Wittmarschen, 7A,  Coördinator Bovenbouw, stagecoördinator, BHV’er,  m.vanwittmarschen@witteolifant.nl

Remco van Wijngaarden, 1/2C, Coördinator Onderbouw, BHV’er,  r.vanwijngaarden@witteolifant.nl

Mirjam de Zeeuw, IB,  m.dezeeuw@witteolifant.nl

Iris de Zoete, 5B, ma-di, i.dezoete@witteolifant.nl. en IB (do-vr)

Dansdocent kleutergroepen en projecten andere groepen: Petra Beers

Muziekdocent Muziekschool Amsterdam: Christie de Wit