Ons team 2019-2020

Foto’s: Michiel van Nieuwkerk (publicatie Koppen Het Parool) Anja, Remco, Ruth, Maryse, Edith, Iris, Marvin, Thomas, Marjo, Goletta, Conny  

Foto’s Edith: Eline, Esmée, Esther, Fréderique, Kim, Mariëtte, Marije, Marjolijn,  Marlijn, Marthijn,  Mirjam, Monique, Peter, Petra, Renata, Tessa

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4050-kopie-150x150.jpg

Eline Vos 1/2A     eline@witteolifant.nl

Anja v.d. Meer 1/2B anja@witteolifant.nl

 

Remco v. Wijngaarden 1/2C  remco@witteolifant.nl

Liselot Bekendam, gr 3  (vervanging Ruth)

 

Ruth Boeijinga  groep 3  ruth@witteolifant.nl

 

Maryse Bakels  groep 3  maryse@witteolifant.nl

 

Esther Feenstra   4A
esther@witteolifant.nl

 

Chantal Koeman 4B
chantal@witteolifant.nl

Edith Dunharden 5A  edith@witteolifant.nl

 

 

Iris de Zoete  5B  (ma-di) iris@witteolifant.nl

Mariëtte van Os  5B (wo-do-vr) mariëtte@witteolifant.nl

 

Marvin Leeninga 6A marvin@witteolifant.nl

Tessa Bendeler 6B  tessa@witteolifant.nl

 

Marjo v. Wittmarschen  7A  marjo@witteolifant.nl

Patty Roos 7B (di-wo-do-vr)        patty@witteolifant.nl

 

Marthijn Licher 8A (ma-di-wo-do)  marthijn@witteolifant.nl

 

Thomas Legebeke 8A (vr)  thomas@witteolifant.nl

Peter Koopmans 8B  peter@witteolifant.nl

 

 

Marjolijn Willemse  directeur directie@witteolifant.nl

 

Conny Temme  mngment ass.  c.temme@witteolifant.nl

 

Mirjam de Zeeuw
intern begeleider  (ma- di-wo-vr) mirjam@witteolifant.nl

Iris de Zoete
IB (do-vr) 
iris@witteolifant.nl

 

Kim Dekker 4B + MB/HB  kim@witteolifant.nl 

Monique van der Pol  conciërge/overblijf  monique@witteolifant.nl

Frédérique Peters
remedial teacher  frederique@witteolifant.nl

 

Marlijn Bast   Passend Ond.  marlijn@witteolifant.nl

 

Marije Schuijtemaker
Bewegingsonderwijs  marije@witteolifant.nl

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4071-1-150x150.jpg

 

Renata Velthuijsen
Bewegingsonderwijs  renata@witteolifant.nl

 

Goletta Jansen  
Beeldende Vorming goletta@witteolifant.nl

Petra Beers     
docent dans

 

 

Overige info + e-mailadressen

Maryse Bakels, groep 3,  Coördinator MB, Intern Contactpersoon, maryse@witteolifant.nl

Marlijn Bast,Ondersteuning Passend Onderwijs (do)  marlijn@witteolifant.nl

Liselot Bekendam, groep 3 (vervangt Ruth) liselot@witteolifant.nl

Tessa Bendeler,  6B tessa@witteolifant.nl

Ruth Boeijinga, groep 3,  ruth@witteolifant.nl  (verlof)

Kim Dekker,  ma-di-wo, ICT-coördinator, lid MR, MB/HB, kim@witteolifant.nl 

Edith Dunharden, 5A,  Cultuurcoördinator, lid MR, edith@witteolifant.nl

Esther Feenstra, 4A  esther@witteolifant.nl 

Goletta Jansen, vakleerkracht BeVo,  wo-do-vr, goletta@witteolifant.nl

Chantal Koeman, 4B, ma-di-do-vr, lid GMR, Intern  Contactpersoon, chantal@witteolifant.nl

Peter Koopmans, 8B, peter@witteolifant.nl

Marvin Leeninga, 6a  marvin@witteolifant.nl

Thomas Legebeke, 8A, vr, thomas@witteolifant.nl

Marthijn Licher, 8A,  ma-di-wo-do, lid MR, marthijn@witteolifant.nl

Anja van der Meer, 1/2B,  anja@witteolifant.nl

Mariëtte van Os, 5B, wo-do-vr,  mariette@witteolifant.nl

Frédérique Peters, ma-di-wo, RT, Intake zij-instromers, frederique@witteolifant.nl

Monique van der Pol, conciërge, ICT-zaken, BHV’er, Coördinator TSO, monique@witteolifant.nl

Patty Roos. 7B, di-wo-do-vr, patty@witteolifant.nl  

Marije Schuijtemaker, ma-di-wo, vakleerkracht gym, marije@witteolifant.nl

Astrid Steur, 7B, ma, astrid@witteolifant.nl

Conny Temme, man. ass., BHV’er en eindverantwoordelijk TSO, c.temme@witteolifant.nl

Renata Velthuijsen, do, vakleerkracht gym, renata@witteolifant.nl

Eline Vos, 1/2A,  Cultuurcoördinator i.o., eline@witteolifant.nl 

Marjolijn Willemse, directeur, directie@witteolifant.nl

Marjo van Wittmarschen, 7A,  Coördinator Bovenbouw, stagecoördinator, BHV’er,  marjo@witteolifant.nl

Remco van Wijngaarden, 1/2C, Coördinator Onderbouw, BHV’er,  remco@witteolifant.nl

Mirjam de Zeeuw, IB,  mirjam@witteolifant.nl

Iris de Zoete, 5B, ma-di, iris@witteolifant.nl. en IB (do-vr)

Dansdocent kleutergroepen en projecten andere groepen: Petra Beers

Muziekdocent Muziekschool Amsterdam: Christie de Wit