Ons team 2018-2019

Foto’s: Michiel van Nieuwkerk (publicatie Koppen Het Parool) Anja, Conny, Remco, Ruth, Maryse, Edith, Iris, Nicole, Thomas, Marjo en Marvin 

Foto’s Edith: Eline, Esmée, Esther, Fréderique, Isabella, Kim, Mariëtte, Marije, Marjolijn,  Marlijn, Marthijn,  Mirjam, Monique, Peter, Renata,Tessa

 

Anja v.d. Meer 1/2B anja@witteolifant.nl

 

Remco v. Wijngaarden 1/2C  remco@witteolifant.nl

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4050-kopie-150x150.jpg

 

Eline Vos 1/2A  eline@witteolifant.nl

 

 

Ruth Boeijinga  groep 3  ruth@witteolifant.nl

 

Maryse Bakels  groep 3  maryse@witteolifant.nl

 

Edith Dunharden 4A  edith@witteolifant.nl

 

Iris de Zoete  4B    iris@witteolifant.nl

 

Nicole Turksma  5A  nicolet@witteolifant.nl

 

Tessa Bendeler 5B  tessa@witteolifant.nl

Chantal Koeman 6A  chantal@witteolifant.nl

Mariëtte van Os  6B  mariëtte@witteolifant.nl

Marthijn Licher 7A  marthijn@witteolifant.nl

Thomas Legebeke 7A  thomas@witteolifant.nl

 

Peter Koopmans 7B  peter@witteolifant.nl

 

 

Marjo v. Wittmarschen  groep 8  marjo@witteolifant.nl

 

Marvin Leeninga  groep 8  marvin@witteolifant.nl

 

Marjolijn Willemse  directeur directie@witteolifant.nl

 

Conny Temme  mngment ass.  c.temme@witteolifant.nl

 

Monique van der Pol  conciërge  monique@witteolifant.nl

 

Mirjam de Zeeuw
intern begeleider  mirjam@witteolifant.nl

Frédérique Peters
remedial teacher  frederique@witteolifant.nl

 

Kim Dekker 4B + MB/HB  kim@witteolifant.nl (verlof)

 

Isabella v Biemen 6B+ MB/HB  isabella@witteolifant.nl

 

Goletta Jansen  Beeldende Vorming  goletta@witteolifant.nl

 

Marlijn Bast  Passend Ond.  marlijn@witteolifant.nl

 

Marije Schuijtemaker
Bewegingsonderwijs  marije@witteolifant.nl

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is IMG_4071-1-150x150.jpg

 

Renata Velthuijsen
Bewegingsonderwijs  renata@witteolifant.nl

 

Esther Feenstra  LIO  4A
esther@witteolifant.nl

 

Esmée Roebroek LIO  4B
esmee@witteolifant.nl

 

 

Overige info + e-mailadressen

Maryse Bakels, groep 3,  Coördinator MB, Intern Contactpersoon, maryse@witteolifant.nl

Marlijn Bast,Ondersteuning Passend Onderwijs (do)  marlijn@witteolifant.nl

Tessa Bendeler,  5B tessa@witteolifant.nl

Isabella van Biemen, MB/HB en 6A op wo

Ruth Boeijinga, groep 3,  ruth@witteolifant.nl

Kim Dekker,  ma-di-wo, ICT-coördinator, lid MR, MB/HB, kim@witteolifant.nl   (Kim heeft vanaf begin maart zwangerschapsverlof)

Edith Dunharden, 4A,  Cultuurcoördinator, lid MR, edith@witteolifant.nl

Esther Feenstra, esther@witteolifant.nl (LIO 4A, ma-di-do-vr)

Goletta Jansen, vakleerkracht BeVo,  wo-do-vr, goletta@witteolifant.nl

Chantal Koeman, 6A, ma-di-do-vr, lid GMR, Intern  Contactpersoon, chantal@witteolifant.nl

Mariëtte van Os, 6B,  mariette@witteolifant.nl

Peter Koopmans, 7B, peter@witteolifant.nl

Marvin Leeninga, groep 8, marvin@witteolifant.nl

Thomas Legebeke, 7A, vr, thomas@witteolifant.nl

Marthijn Licher, 7A,  ma-di-wo-do, marthijn@witteolifant.nl

Anja van der Meer, 1/2B,  anja@witteolifant.nl

Mariëtte van Os, 6B, mariette@witteolifant.nl

Frédérique Peters, ma-di-wo, RT, Intake zij-instromers, frederique@witteolifant.nl

Monique van der Pol, conciërge, ICT-zaken, BHV’er, Coördinator TSO, monique@witteolifant.nl

Esmée Roebroek, esmee@witteolifant.nl (LIO 4B, ma-di)

Marije Schuijtemaker, ma-di, vakleerkracht gym, marije@witteolifant.nl

Conny Temme, man. ass., BHV’er en eindverantwoordelijk TSO, c.temme@witteolifant.nl

Nicole Turksma, 5A,  nicolet@witteolifant.nl

Renata Velthuijsen, do, vakleerkacht gym, renata@witteolifant.nl

Eline Vos, 1/2A,  eline@witteolifant.nl

Marjolijn Willemse, directeur, directie@witteolifant.nl

Marjo van Wittmarschen, groep 8,  Coördinator Bovenbouw, stagecoördinator, BHV’er,  marjo@witteolifant.nl

Remco van Wijngaarden, 1/2C, Coördinator Onderbouw, BHV’er,  remco@witteolifant.nl

Mirjam de Zeeuw, IB,  mirjam@witteolifant.nl

Iris de Zoete, 4B, ma-di, iris@witteolifant.nl. en IB (do-vr)