05 december 2022

Sint op school

Er was even stress, de Pieten waren er wel maar waar was de Sint? 

Gelukkig bleek Sinterklaas al lang binnen te zijn, hij was de Sinterklaasvlag aan het hijsen zodat iedereen weet dat hij aanwezig is bij ons op school. 

Toen Sinterklaas ook beneden was is hij met de kinderen van groep 1 t/m 4 naar de speelzaal gegaan. Zij hebben daar voor Sinterklaas ons schoollied gezongen én gedanst. De muziek van dit schoollied is bedacht door Mirella Pirskanen, moeder op onze school. De tekst is door Mirella en Maryse, leerkracht op onze school, geschreven. En Petra Beers, de dansdocente, heeft de dans gemaakt en ingestudeerd met de kinderen. Wat deden de kinderen het goed, Sinterklaas was onder de indruk!

De kinderen van De Kleine Olifant kregen ook een bezoekje van Sint en de Pieten. Ze waren behoorlijk onder de indruk.

In de groepen 5 t/m 8 werden onderstussen de surpises uitgepakt en de gedichten voorgelezen. Wat een prachtige surpises, iedereen had flink zijn of haar best gedaan. Wat een gezelligheid in de school.

Komt u volgend jaar weer Sinterklaas?